Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej
pracownik obróbki aluminium
z 26
Dla naszego Klienta firmy z Francji poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko: pracownik obróbki aluminium

Miejsce pracy: ok. Lille (pół-wsch)

Zadania:
- końcowa obróbka aluminium, delikatne elementy grubości 3 mm,
- ręczna obróbka elementów po frezowaniu itp,
- wiercenie, szlifowanie i polerowanie
elementów z aluminium,

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe przy obróbce aluminium: wiercenie/szlifowanie/polerowanie,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe,
- komunikatywna znajomość języka francuskiego,
- duża dokładność i precyzja, małe detale,
- dobry wzrok,
- sprawność manualna,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- pomoc przy organizacji wyjazdu
Rekruter / pracownik biurowy z językiem ukraińskim (branża HR), Poznań
Specjalista ds. obsługi projektów HR z językiem francuskim, Poznań
Pielęgniarka, Niemcy
mechanik maszyn rolniczych, Bretania
Specjalista ds. obsługi projektów HR z językiem francuskim , Poznań
Fizjoterapeuta-FRANCJA, Francja
Frezer CNC, Francja
Pielęgniarka/opiekunka osób starszych, Francja
lakiernik samochodowy, Francja

Projekt i wykonanie: POLDATA Sp.j. 2009 IPF spółka z o.o. Agencja Doradztwa Personalnego i Pracy Tymczasowej